فروشگاه دلتا صنعت ،با هدف تامین، مشاوره و مهندسی تامین کالا،با شعار “مرجع تامین کالا” در پروژه های مادر از قبیل نفت،گاز،پتروشیمی،فولاد،نیروگاهی،دریایی،حرارتی،برودتی،ساختمانی و صنایع آب و فاضلاب تاسیس شده است.این شرکت سیستم مدیریتی خود را بر اساس” مدیریت بر مبنای هدف و نتیجه” قرار داده و پس از تحویل ،با رعایت مشتری مداری و رضایتمندی مشتریان خود را دنبال می کند. این فروشگاه در سالهای اخیر در جهت گسترش دامنه خدمات و کالاهای قابل عرضه خود اقدام به همکاری با تعدادی از معتبرترین تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا در کره جنوبی، امارات، هندوستان و کشورهای اروپایی نموده است و از این طریق توانسته است عمده نیاز شرکتهای فعال در صنایع را با بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان و با نازلترین قیمت به صورت ارزی و ریالی فراهم آورد. دلتا صنعت در سالهای اخیر با برقراری روادید کاری با چندین دفتر بین المللی در کشور های مختلف امکان تهیه انواع کالاهای تحریمی وغیر تحریمی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را به بهترین شکل ممکن از منابع مورد تایید و ثبت شده در وندورهای معتبر نفت وگاز دارا می باشد.
فروشگاه دلتا صنعت با پشتوانه سالها تجربه و استفاده از نیرو های متخصص، با سابقه و نام آشنا بصورت تخصصی در قالب یک مرکز مشاوره،تامین و اجرای پروژه های نفت،گاز،پتروشیمی و نیروگاهی فعالیت می نماید. این فروشگاه در مدت فعالیت خود توانسته با بسیاری از شرکتها و موسسات خصوصی و دولتی ارتباط تجاری مستمر و موثری برقرار نماید و بدلیل تقاضای بسیاری از شرکت های طرف تجاری خود مبادرت به گسترش زمینه های فعالیت خود نموده و اقدام به واردات انواع لوازم تاسیسات مورد نیاز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از بزرگترین تولید کنندگان آسیایی و اروپایی نموده است. لازم به ذکر است کلیه محصولات دارای گواهینامه استاندارد بین المللی و کنترل کیفیت مورد تایید شرکتهای نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. لذا مفتخر خواهیم بود در صورت تقاضای مشاوره، اطلاعات خود را در اختیار متقاضیان محترم قرار داده و در صورت درخواست کالا در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین کیفیت و قیمت اقلام مورد نیاز را تحویل نماییم.

80

رضایت مشتری

70

پروژه های انجام شده

فروشگاه دلتا صنعت

با هدف تأمین تجهیزات فنی و صنعتی مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و صنایع تولیدی فعالیت خود را آغاز نموده و با اتکا به دانش فنی روز کارشناسان و پرسنل متخصص در زمینه های مکانیک و پایپینگ، برق و ابزار دقیق در زمینه ارائه مشاوره، تأمین ادوات و تجهیز واحدهای صنعتی آماده همکاری با بنگاه های اقتصادی است. این فروشگاه به صورت تخصصی در زمینه های زیر فعالیت دارد:
مکانیک ، پایپینگ ، برق و ابزار دقیق

ارتباط مستقیم با شرکت های بزرگ تولیدکننده تجهیزات و قطعات، این فرصت را فراهم آورده تا در حداقل زمان و با قیمت رقابتی، تأمین کالا با استانداردهای بین المللی امکان پذیر باشد.از این رو مفتخریم گام مثبتی در راستای اعتلا و پیشرفت صنعت ایران و کشورهای منطقه برداشته ایم.

دلتا صنعت

معرفی برخی از خدمات قابل ارایه این فروشگاه:

لوله های نفت، گاز، بخار و آب با آلیاژهای مختلف مطابق استاندارد و در سایزها و رده های مختلف.

شیر آلات صنعتی شامل: Check, Gate, Globe, Ball, Needle, Plug, Butterfly, Relief در سایزها و آلیاژهای مختلف.

طراحی و ساخت ترموکوپل،المنت،سنسورهای حرارتی و ترانسمیتر های دم

تجهیزات برقی و روشنایی

نمایندگی انحصاری elimo ترکیه در ایران

واردات تچهیزات بوش رکسروت در کوتاهترین زمان ممکن

ارتباط با ما